Věz, že všechno co přichází nečekaně je dar od Boha
a určitě ti přijde k užitku, využiješ-li ho na plno.
Brandon Bays

kategorie
Kategorie
štítky
nejnovější příspěvky
předsevzetí

Jaké máte předsevzetí do roku 2020?

S blížícím se koncem roku se začínáme bavit o předsevzetích. Na Silvestra je jich mnoho, ale po novém roce se po nich slehne zem. A jelikož jsme poradnou alternativní medicíny, víme, že mnohá předsevzetí bývají v oblasti zdravého stravování, pohybu, redukce. Jak na to?

Znáte to, vánoční svátky plné hojnosti, přejídání se a s tím spojené zažívací potíže, nějaké to kilečko navíc a hlavně výčitky.

Poradíme, jak se zbavit nadbytečných kil, zharmonizovat zažívání a cítit se lépe.
Zdravý životní styl už řadu let patří mezi nejpopulárnější předsevzetí, která si Češi dávají v novém roce. I v tom letošním se řadí mezi favority, které si plánuje dát přibližně třetina lidí. Ve zdravém stylu života mohou být pomocníkem nejen vlastní motivace, ale i bylinky a výživové doplňky, které k němu neodmyslitelně patří.

Se zdravým životním stylem jde ruku v ruce především kvalitní stravování. To by se mělo skládat z čerstvých surovin, ať už je to ovoce, zelenina, luštěniny a obiloviny. Polotovary a průmyslově zpracované pochutiny raději vynechte a vyhněme se také rafinovaným cukrům. Jídelníček by měl být vyvážený, střídmý a pravidelný.

Sestavit jídelníček tak, aby vyhovoval nejen nám, ale i našemu tělu je někdy alchymie, proto svým klientům nabízeme v této oblasti poradenství. Můžete se těšit na odbornou konzultaci registrované nutriční terapeutky, která se individuálně zaměří na konkrétní požadavky a sestaví příkladový jídelníček na 7 dní, ať máte představu, jak suroviny kombinovat, aby byly v synergii.

„Nechť je jídlo Vašim lékem“, říkal Hippokrates, nicméně v dnešní době již není kvalita surovin taková, jako bývala. Proto doporučujeme suplementovat, pro ty, kteří se věnují vysoké kvalitě potravin můžeme nabídnout firmu Garden of Life, která patří na našem trhu mezi TOP. Produkty najdete na našem eshopu.
K probuzení metabolismu je nutné tělu dát impuls, doporučujeme bylinné kúry, které podpoří odkyselení organismu, výborný je také vitamín C, který obsahuje jedinečné spojení 5 přírodních rostlinných extraktů, se standardizovaným obsahem aktivních látek: vitamínu C, křemíku, citrusových flavonoidů a hesperidinu v nejlepší HYDROFILNÍ formě.

V případě vyšší podpory redukce máme velmi dobré zkušenosti s TURBO REDUCTOREM , který byl vyvinutý s myšlenkou na štíhlou postavu. Synergie přírodních výtažků z manga, ananasu, papáji, chilli papriček, zázvoru a výtažku ze zelené kávy umožňuje bezpečně, efektivně a trvale snížit hladinu tělesného tuku. Levnější variantou je pak Ayurslim, je to důkladně prozkoumaný ajurvédský bylinný přípravek, který je bezpečný a efektivní pro přirozené hubnutí, bez jakýchkoli vedlejších účinků. AyurSlim pomáhá vyplavovat toxiny a škodlivé látky z těla, má použití i u artritidy a při zánětech kloubů.

V každém případě nelze opomenout pohyb, který je v případě redukce hmotnosti, zlepšení zdravotního stavu a psychické pohody velice důležitý.

Musíme ale individuálně přistupovat ke každému jedinci. Jak hodnotit způsob a provedení pohybu záleží na mnoha faktorech, ať už je to zdravotní stav, věk, pohlaví, tak i zaměstnání, časová či psychická náročnost vykonávané práce.

Není vhodné pro každého běh či kruhový trénink. Měli bychom začínat postupně a nejlépe se poradit s odborníkem. Nejpřirozenější je chůze. Můžete začít kdykoli, kdekoli a nic vás tento druh pohybu nestojí. Dalším nezatěžujícím pohybem je jízda na kole či plavání.

V této uspěchané době je velmi žádaná jóga. Má mnoho podob, mnozí si představují dlouhé asány a dlouhé dýchání, ale ne každá lekce je taková. U jógy se můžete docela dost zpotit a dát si pěkně do těla, zjistíte, že máte svaly, o kterých jste ani nevěděli. Opět doporučujeme se o lekcích vhodných pro Vás poradit.

Nezapomínejte na regeneraci, kvalitní spánek, masáže, saunování by neměly chybět.
Podpořit tělo můžete i vysokofrekvenčním (elekromagnetickým) působením pomocí plazmového generátoru RPZ 14 na programu DETOX A REDUKCE, kde podporujeme lymfatický systém, vylučovací systém a jaterní regeneraci .

Přejeme, ať se Vaše předsevzetí plní a hlavně vydrží.